Start List Limburg Cup WSL 2022
Please find the starting list for the Limburg Cup WSL in Lummen (15-16 Okt 2022)
Wedstrijd klasse 1 Limburg Cup | ||||||
Zaterdag 15 oktober 2022 | ||||||
Sint ferdinandstraat 1 3560 Lummen | ||||||
Briefing 08.30 | Briefing 13.00 | |
09.00 | Heidi Lamborelle / Quinn | 13.20 |
09.10 | Jef Vanlaer / Wizz | 13.30 |
09.20 | Rachel Bellenge / Billy | 13.40 |
09.30 | Raf Dewinter / Maeglin Twister | 13.50 |
09.40 | Kim Oele / Ridge | 14.00 |
09.50 | Wen v Vliet / Boghos | 14.10 |
10.00 | Philippe Dumoulin / Roca Ulysse ( BW ) | 14.20 |
10.10 | Folke Noertemann / Luke | 14.30 |
10.20 | Eddy Vogels / Maeglin Styg | 14.40 |
10.30 | Marc Boudt / Roy (BW ) | 14.50 |
10.40 | Chris De Wilde / Bruce | 15.00 |
10.50 | Corrina Miethke / Bloem | 15.10 |
11.00 | Raf Vrints / Nouska | 15.20 |
11.10 | Marsel Kropp / Skye | 15.30 |
11.20 | Benny Salvo / Pip | 15.40 |
11.30 | Chris De Wilde / Fly | 15.50 |
11.40 | Marion van den Berg / Maan | 16.00 |
Wedstrijd klasse 2 Limburg Cup | ||||||
Zondag 16 oktober 2022 | ||||||
Sint ferdinandstraat 1 3560 Lummen | ||||||
Briefing 08.00 | Briefing 13.00 | |
08.30 | Kristel Van Schaverbeke / Kerby Warre | 13.20 |
08.40 | Paul Reynders / Finn | 13.30 |
08.50 | Kris Pennings / Cap ( BW ) | 13.40 |
09.00 | Roger Franssen / Treflys Zohra | 13.50 |
09.10 | Jos Eerdekens / Guss | 14.00 |
09.20 | André Ramaekers / Gizmo | 14.10 |
09.30 | Paul Wellemans / Bill ( BW ) | 14.20 |
09.40 | Antoine Cools / Fly ( Zen ) | 14.30 |
09.50 | Jan Boumans / Kerby Bruce | 14.40 |
10.00 | Ann Verhulst / Filou | 14.50 |
10.10 | André Ramaekers / Mowgli | 15.00 |
10.20 | Els Lyphout / Klara | 15.10 |
10.30 | Johan Hugelier / Mae | 15.20 |
10.40 | Frederic Francois / Nino | 15.30 |
10.50 | Luc Raedemaekers / Bob Westcoast | 15.40 |
11.00 | Stijn De Vroey / Noor | 15.50 |
11.10 | Rudi Collin / Jess | 16.00 |
11.20 | Joren De Bruycker / Jen ( *YH ) | 16.10 |
11.30 | Frederic Francois / Tara | 16.20 |
11.40 | Annie Vanderlinck / Tweed ( BW ) | 16.30 |
*YH = Statuut young handler