@import((rwml-menu))
Essene Trial 22Conc. Essene 22Essene Trial 22
List Essene 22Lijst Essene 22Liste Essene 22
HomeAccueilHome
CalendarCalendrierKalender
RegistInscriptInschr
ResultsRésultResult
DiversDivers
NewsNouveauxNieuws
NewsNouveauxNieuws
About usA propos de nousOver ons
Membershipmembre FSBLid FSB
ArticlesStatusStatuten
Favorite LinksFavoriete linksLiens favoris
Floreffe Trial 22Floreffe Trial 22Conc Floreffe 22
List Flor 22Liste Flor 22Lijst Flor 22

2018
2019
2020
2020 Info
2021
2022
2023
Admin
Airport
Algemene vegadering
Allerheiligen
Allerlei
annulatie
Ardennes
Autarky
AV 2021
Balen
Battice
BBCC
BBCC 2018
belangrijk
België
Belgisch Kampioenschap
Bericht
Binderveld
Bio
BK
BK3
BLC
BLC21
Bobby Dalziel
Bokrijk
BorderlineCollie
Bosdreef
Bovy
Caster
Castert
CE19
Challengers
Class 1
Class 2
Clinic
Clinics
Conti 2021
Continental
Continental 2021
Continental 2022
Continental 2023
Corona
Covid19
Cup De Boender
Cup Druma Mòr
D2
De Boender
De Dender
defect
Dendertrial
Diest
Divers
DNA
Doolhoftrial
dubbele outrun
EC17
EC18
EC19
EC2019
EC2021
EK18
EK21
ENC
ENC2018
Essene
Essene trial
Ferdinand
finale
Finale Weekend
Floreffe
Floreffe 2022
Floreffe 22
Foto
Fraiture
FSB
Genappe
genealogy
Gevonden voorwerpen
Grensland
Groepen
Halfoogst
Halloween
Handlers
Havinnes
Herfst
HerfstCup
Herfsttrial
Heuvelland
Hill
HWFH
iFor Williams
Info
Infos
inschrijven
inschrijvingen
ISDS
iSDS magazine
Jalhay
Jan Croimans
Jenappes
Jim Easton
jonge handlers
Kagge
kalender
Kalissehof
Kampioenschap
KBT
Kelchterhoef
Kerby
Kerstballen
Kessel
Kesterheide
King
Kingcup
Kingscup
Kinrooi
Kinrrooi
Kl1
Kl1 Kl2
Kl2
Kl3
Klasse 1
klasse 1-3
Klasse 2
Klasse 3
Klasse Beginners
Kwalif
kwalif World
Kwalif World 2023
Kwalificatie
Last minute Bovy
Leapday
lidgeld
lidgeld FSB
lidmaatschap
Limburg Challenge Cup
Limburg Cup 2019
Limburgcup
LMT
Loker Kermis
Lommel
Luik
maatregelen
Malosewaver
mededeling
Meerhout
Meyers
migratie
Music for life
New Chairman
Noordwijk
Novice
Nursery
oefentrial
online
Open
Open Waterloo
organigrammen FSB
organisatoren
Oud Heverlee
Oudsbergen
overlijden
Ovifat
Pinkster
Pluta
praktijk wedstrijd
pre-kwalif
Pre-Kwalif Continental 2023
pré-qualification
Prekwalif
PreQual
punten
Punten finale
Qualification
Qualification World
Raoul
rapportering
Registratie
Resultaten
Results
Retie
Robertville
ROM
Schaapskooi
ScottishDays
selectie
Selectie Conti en BK Kl
Sheddingtrial
SheepSense
St Ferdinand
St Patrick
starlijst
Startlijst
Startlijsten
STC
Sylvestertrial
Systeem
Team
TeamTrial
Ternat
Ternattrial
Test
Trails
Training
Trial
trials
Uitslag
uitslagen
Vansant
Verloop
Verslag
Vertegenwoordiging
Vertegenwoordiging handlers
video
video oudsbergen finale weekend (TV Limburg)
Vielsalm
Ward De Cooman
Waterloo
WE2
website
wedstrijdreglement
Wegbeschrijving
Westhoek
Westrijdreglement
Winner
Winter
World
World 2023
WSL
Young Handler
Zaterdag

    Inschrijving voor de short list van 20 op finale weekend 27-29 mei in Oudsbergen en BK Kl3


    Om de inschrijving te finaliseren vragen we aan de geselecteerden om 80 Euro PER HOND over te schrijven op  

    IBAN: BE86 7340 1870 5750 van de FSB met melding "finale weekend mei, naam handler, naam hond(en)" voor 10 mei 2022.


    De geselecteerden voor de driedaagse finale 

    met 20 deelnemers op 27 mei met 2 runs 

    en 

    met 20 deelnemers op 28 mei met 2 runs 

    gevolgd op 

    29 mei met een dubbele outrun voor de 15 best geplaatsten zijn:


     

    Rank

    Handl

    Dog

    TotPnt

    TotPnt8

    1

    Kevin Willems

    Nora

    1.030,213

    784,563

    detail

    2

    Chris Caerts

    Glen

    955,537

    779,896

    detail

    3

    Marcel Peeters

    Ghlen

    828,616

    756,202

    detail

    4

    Marcel Peeters

    Taff

    829,559

    748,660

    detail

    5

    Chris Caerts

    Luca

    864,404

    746,235

    detail

    6

    Eliane Verboven

    Vita

    860,753

    721,665

    detail

    7

    Rudi Collin

    Tom

    1.027,680

    714,717

    detail

    8

    Kevin Willems

    Bob

    865,568

    711,824

    detail

    9

    Rudi Collin

    Denwyn Spyke

    978,387

    710,082

    detail

    11

    Gerda Luypaers

    Joe

    882,182

    680,774

    detail

    12

    Eliane Verboven

    Puck

    744,894

    677,478

    detail

    13

    Els Lyphout

    LB Leffe

    859,517

    661,441

    detail

    14

    Françoise Engels

    Dundee

    721,210

    651,979

    detail

    15

    Nathalie de Spa

    Big Ben

    746,750

    636,448

    detail

    16

    Johan Hugelier

    Kate

    673,854

    621,631

    detail

    17

    Ronald De Beukelaer

    Meg

    864,032

    620,641

    detail

    18

    Paul Wellemans

    Taff

    673,939

    615,985

    detail

    20

    Nathalie de Spa

    Dot

    636,957

    587,472

    detail

    21

    Nick Couwelier

    Bet

    583,180

    583,180

    detail

    22

    Roger Franssen

    Zohra

    562,451

    562,451

    detail

    Rank 10 en 19 werden uit de lijst verwijderd gezien ze de  derde geselecteerde hond van de zelfde handler waren.

    Gelieve bij eventuele niet deelname claude.gorez@telenet.be zo spoedig mogelijk te verwittigen zodat de volgende op de lijst nog tijdig kunnen uitgenodigd worden.

    Bij voorbaat dank.

    Beste groeten,

    Namens het bestuur FSB