@import((rwml-menu))
Essene Trial 22Conc. Essene 22Essene Trial 22
List Essene 22Lijst Essene 22Liste Essene 22
HomeAccueilHome
CalendarCalendrierKalender
RegistInscriptInschr
ResultsR├ęsultResult
DiversDivers
NewsNouveauxNieuws
NewsNouveauxNieuws
About usA propos de nousOver ons
Membershipmembre FSBLid FSB
ArticlesStatusStatuten
Favorite LinksFavoriete linksLiens favoris
Floreffe Trial 22Floreffe Trial 22Conc Floreffe 22
List Flor 22Liste Flor 22Lijst Flor 22
Westhoek Trial 22Conc. Westhoek 22Westhoek Trial 22
List Westhoek 22Liste Westhoek 22List Westhoek 22
De Dender trial 2022Concours De Dender 2022De Dender trial 2022
List De Dender 2022Liste De Dender 2022Lijst De Dender 2022
Download results

Results
JURY:

Jury Class 3 : Carlette Vanschaick

Gecombineerde resultaten GpA GpB












































Rank Handler Dog WE Points WE OLF PointsBW-OC
1Marcel PeetersTaff10449
2Marcel PeetersGhlen10147
3Roger FranssenZohra9647
4Kevin WillemsNora9545
5Rudi CollinTom9447
6Eliane VerbovenPuck9247
7Eliane VerbovenEllis8840
8Filip VandammeGael8747
9Kevin WillemsBob8644
10Marc Van der meerenJazz7934
11Nathalie de SpaDot7547
12Paul WellemansTaff7542
13Francis KrauthObiwan7539
14Françoise EngelsDundee7240
15Ronald De BeukelaerMeg7048
16Raf DewinterTrigger6945
17Els LyphoutLB Leffe6746
18Nele Van MeulenbekeTess6542
19Lus VercruysseCap6539
20Kris PenningsCap6246
21Nathalie de SpaAsh6244
22Nathalie de SpaBig Ben6130
23Ronald De BeukelaerMel6124
24Guy Van CutsemKep6044
25Eliane VerbovenVita6043
26Guy Van CutsemSem6042
27Rudi CollinDenwyn Spyke5837
28Chris De WildeNina5244
29Muriel VansimaeysRoca Remco4645
30Marc BoudtArrow4332
31Els LyphoutSam00
32Anke KetzbergDylan00
33Marc Van der meerenAka00
999Johan De JongeFoxridge Zoë78491
999Kathrin BrandtIx45321
999Marc VanheerBolt001

Zaterdag Kl 3 uitslag

Zondag Kl 3 uitslag

Résultats combinés GpA GpB












































Rank Handler Dog WE Points WE OLF PointsBW-OC
1Marcel PeetersTaff10449
2Marcel PeetersGhlen10147
3Roger FranssenZohra9647
4Kevin WillemsNora9545
5Rudi CollinTom9447
6Eliane VerbovenPuck9247
7Eliane VerbovenEllis8840
8Filip VandammeGael8747
9Kevin WillemsBob8644
10Marc Van der meerenJazz7934
11Nathalie de SpaDot7547
12Paul WellemansTaff7542
13Francis KrauthObiwan7539
14Françoise EngelsDundee7240
15Ronald De BeukelaerMeg7048
16Raf DewinterTrigger6945
17Els LyphoutLB Leffe6746
18Nele Van MeulenbekeTess6542
19Lus VercruysseCap6539
20Kris PenningsCap6246
21Nathalie de SpaAsh6244
22Nathalie de SpaBig Ben6130
23Ronald De BeukelaerMel6124
24Guy Van CutsemKep6044
25Eliane VerbovenVita6043
26Guy Van CutsemSem6042
27Rudi CollinDenwyn Spyke5837
28Chris De WildeNina5244
29Muriel VansimaeysRoca Remco4645
30Marc BoudtArrow4332
31Els LyphoutSam00
32Anke KetzbergDylan00
33Marc Van der meerenAka00
999Johan De JongeFoxridge Zoë78491
999Kathrin BrandtIx45321
999Marc VanheerBolt001

Résultat samedi Cl 3

Résultat dimanche Cl 3

×

Combined results GpA GpB












































Rank Handler Dog WE Points WE OLF PointsBW-OC
1Marcel PeetersTaff10449
2Marcel PeetersGhlen10147
3Roger FranssenZohra9647
4Kevin WillemsNora9545
5Rudi CollinTom9447
6Eliane VerbovenPuck9247
7Eliane VerbovenEllis8840
8Filip VandammeGael8747
9Kevin WillemsBob8644
10Marc Van der meerenJazz7934
11Nathalie de SpaDot7547
12Paul WellemansTaff7542
13Francis KrauthObiwan7539
14Françoise EngelsDundee7240
15Ronald De BeukelaerMeg7048
16Raf DewinterTrigger6945
17Els LyphoutLB Leffe6746
18Nele Van MeulenbekeTess6542
19Lus VercruysseCap6539
20Kris PenningsCap6246
21Nathalie de SpaAsh6244
22Nathalie de SpaBig Ben6130
23Ronald De BeukelaerMel6124
24Guy Van CutsemKep6044
25Eliane VerbovenVita6043
26Guy Van CutsemSem6042
27Rudi CollinDenwyn Spyke5837
28Chris De WildeNina5244
29Muriel VansimaeysRoca Remco4645
30Marc BoudtArrow4332
31Els LyphoutSam00
32Anke KetzbergDylan00
33Marc Van der meerenAka00
999Johan De JongeFoxridge Zoë78491
999Kathrin BrandtIx45321
999Marc VanheerBolt001

Results Saturday Cl 3

Sunday results Class 3

Results Sunday Cl 3