@import((rwml-menu))
Essene Trial 22Conc. Essene 22Essene Trial 22
List Essene 22Lijst Essene 22Liste Essene 22
HomeAccueilHome
CalendarCalendrierKalender
RegistInscriptInschr
ResultsR├ęsultResult
DiversDivers
NewsNouveauxNieuws
NewsNouveauxNieuws
About usA propos de nousOver ons
Membershipmembre FSBLid FSB
ArticlesStatusStatuten
Favorite LinksFavoriete linksLiens favoris
Floreffe Trial 22Floreffe Trial 22Conc Floreffe 22
List Flor 22Liste Flor 22Lijst Flor 22
Westhoek Trial 22Conc. Westhoek 22Westhoek Trial 22
List Westhoek 22Liste Westhoek 22List Westhoek 22
De Dender trial 2022Concours De Dender 2022De Dender trial 2022
List De Dender 2022Liste De Dender 2022Lijst De Dender 2022

Zondag + Maandag resultaten voor beste resultaat weekend Kl 3


RankHandlerDogWE Points WE OLF PointsBW-OC
1Chris CaertsGlen17293
2Roger FranssenZohra17190
3Marcel PeetersGhlen17094
4Kevin WillemsNora16889
5Johan HugelierKate15988
6Chris CaertsLuca15984
7Marcel PeetersTaff15073
8Rudi CollinDenwyn Spyke14778
9Nathalie de SpaBig Ben14778
10Eliane VerbovenVita14480
11Françoise EngelsDundee14370
12Eliane VerbovenEllis14280
13Rudi CollinTom14079
14Ronald De BeukelaerJill13882
15Alain CoolsJerry13882
16Jacqueline GalandSweep13684
17Gerda LuypaersJoe13169
18Nick CouwelierBet12961
19Eliane VerbovenPuck12666
20Tineke EeckhoutVic12581
21Francis KrauthObiwan12362
22Nathalie de SpaAsh10969
23Nathalie de SpaDot10964
24Johan HugelierLass10852
25Guy Van CutsemKep10771
26Tineke EeckhoutJim10177
27Ronald De BeukelaerMel9968
28Kevin WillemsBob7037
29Katrien Van den BergeGwen6631
30Stephan LammLynn6233
31Jacqueline GalandNeal6136
32Els LyphoutSam5940
33Els LyphoutLB Leffe5641
34Johny DugardijnMoss5538
35Filip VandammeGael4929
36Annie VanderlinckTweed4230
37Marc Van der meerenAka4227
38Marc BoudtArrow00
39Marc Van der meerenJazz00
40Lus VercruysseCap00
41Stephan LammEmma00
42Paul WellemansTaff00

Zondag Kl 3 uitslag

Maandag Kl 3 uitslag

×

Dim + Lui résultats pour meilleur résultat du weekend Cl3













































RankHandlerDogWE Points WE OLF PointsBW-OC
1Chris CaertsGlen17293
2Roger FranssenZohra17190
3Marcel PeetersGhlen17094
4Kevin WillemsNora16889
5Johan HugelierKate15988
6Chris CaertsLuca15984
7Marcel PeetersTaff15073
8Rudi CollinDenwyn Spyke14778
9Nathalie de SpaBig Ben14778
10Eliane VerbovenVita14480
11Françoise EngelsDundee14370
12Eliane VerbovenEllis14280
13Rudi CollinTom14079
14Ronald De BeukelaerJill13882
15Alain CoolsJerry13882
16Jacqueline GalandSweep13684
17Gerda LuypaersJoe13169
18Nick CouwelierBet12961
19Eliane VerbovenPuck12666
20Tineke EeckhoutVic12581
21Francis KrauthObiwan12362
22Nathalie de SpaAsh10969
23Nathalie de SpaDot10964
24Johan HugelierLass10852
25Guy Van CutsemKep10771
26Tineke EeckhoutJim10177
27Ronald De BeukelaerMel9968
28Kevin WillemsBob7037
29Katrien Van den BergeGwen6631
30Stephan LammLynn6233
31Jacqueline GalandNeal6136
32Els LyphoutSam5940
33Els LyphoutLB Leffe5641
34Johny DugardijnMoss5538
35Filip VandammeGael4929
36Annie VanderlinckTweed4230
37Marc Van der meerenAka4227
38Marc BoudtArrow00
39Marc Van der meerenJazz00
40Lus VercruysseCap00
41Stephan LammEmma00
42Paul WellemansTaff00

Résultat dimanche Cl 3

Résultat lundi Cl 3

×

Sun + Mon results for the best WE result Class 3













































RankHandlerDogWE Points WE OLF PointsBW-OC
1Chris CaertsGlen17293
2Roger FranssenZohra17190
3Marcel PeetersGhlen17094
4Kevin WillemsNora16889
5Johan HugelierKate15988
6Chris CaertsLuca15984
7Marcel PeetersTaff15073
8Rudi CollinDenwyn Spyke14778
9Nathalie de SpaBig Ben14778
10Eliane VerbovenVita14480
11Françoise EngelsDundee14370
12Eliane VerbovenEllis14280
13Rudi CollinTom14079
14Ronald De BeukelaerJill13882
15Alain CoolsJerry13882
16Jacqueline GalandSweep13684
17Gerda LuypaersJoe13169
18Nick CouwelierBet12961
19Eliane VerbovenPuck12666
20Tineke EeckhoutVic12581
21Francis KrauthObiwan12362
22Nathalie de SpaAsh10969
23Nathalie de SpaDot10964
24Johan HugelierLass10852
25Guy Van CutsemKep10771
26Tineke EeckhoutJim10177
27Ronald De BeukelaerMel9968
28Kevin WillemsBob7037
29Katrien Van den BergeGwen6631
30Stephan LammLynn6233
31Jacqueline GalandNeal6136
32Els LyphoutSam5940
33Els LyphoutLB Leffe5641
34Johny DugardijnMoss5538
35Filip VandammeGael4929
36Annie VanderlinckTweed4230
37Marc Van der meerenAka4227
38Marc BoudtArrow00
39Marc Van der meerenJazz00
40Lus VercruysseCap00
41Stephan LammEmma00
42Paul WellemansTaff00

Results Sunday Cl 3

Results Monday Cl 3

×