@import((rwml-menu))
Essene Trial 22Conc. Essene 22Essene Trial 22
List Essene 22Lijst Essene 22Liste Essene 22
HomeAccueilHome
CalendarCalendrierKalender
RegistInscriptInschr
ResultsRésultResult
DiversDivers
NewsNouveauxNieuws
NewsNouveauxNieuws
About usA propos de nousOver ons
Membershipmembre FSBLid FSB
ArticlesStatusStatuten
Favorite LinksFavoriete linksLiens favoris
Floreffe Trial 22Floreffe Trial 22Conc Floreffe 22
List Flor 22Liste Flor 22Lijst Flor 22
Westhoek Trial 22Conc. Westhoek 22Westhoek Trial 22
List Westhoek 22Liste Westhoek 22List Westhoek 22
De Dender trial 2022Concours De Dender 2022De Dender trial 2022
List De Dender 2022Liste De Dender 2022Lijst De Dender 2022
Lijst Limb Cup Bovy 22Liste Limb Cup Bovy 22List Limb Cup Bovy 22
Limb Cup Bovy 22Limb Cup Bovy 22Limb Cup Bovy 22
Limb Cup Dugard. 22Coupe Limb Dugard. 22Limb Cup Dugard. 22
List Limb Cup Duga 22Liste Coupe Limb Duga 22Lijst Limb Cup Duga 22
Limb Cup WSL 22Coupe Limb WSL 22Limb Cup WSL 22
List Limb Cup WSL 22Liste Coupe Limb WSL 22Lijst Limb Cup WSL 22
Limb Cup Croim. 22Limb Cup Croim. 22Coupe Limb. Croim. 22
List Limb Cup Croim. 22List Limb Cup Croim. 22Liste Coupe Limb Croim. 22
List Autumn trial 22Lijst Herfst Trial 22Liste Conc. Automne 22
Autumn Trial 22Conc. Automne 22Herfst Trial 22
De Dender 22 TrialConcours De Dender 22De Dender 22 trial
List BLC 22 trialListe Conc. BLC 22Lijst BLC 22 trial
BLC Qual 22BLC Qual 22BLC Kwalif 22

2018
2019
2020
2020 Info
2021
2022
2023
Admin
Affiche
Afscheid
Airport
Algemene vegadering
Allerheiligen
Allerlei
annulatie
Ardennes
Autarky
AV 2021
Balen
Battice
BBCC
BBCC 2018
belangrijk
België
Belgisch Kampioenschap
Bericht
Binderveld
Bio
BK
BK3
BLC
BLC 22
BLC21
BLC22
Bobby Dalziel
Bokrijk
BorderlineCollie
Bosdreef
Bovy
Bovy 22
Caster
Castert
CCSC
CE19
Challengers
Class 1
Class 2
Clinic
Clinics
Conti 2021
Continental
Continental 2021
Continental 2022
Continental 2023
Corona
Covid19
Cup De Boender
Cup Druma Mòr
D2
De Boender
De Dender
DeDender 2022
defect
Dendertrial
Diest
Divers
DNA
Doolhoftrial
dubbele outrun
EC17
EC18
EC19
EC2019
EC2021
EK18
EK21
ENC
ENC2018
Essene
Essene trial
Ferdinand
finale
finale selectie Continental 2022
Finale Weekend
Floreffe
Floreffe 2022
Floreffe 22
Foto
Fraiture
FSB
Genappe
genealogy
Gevonden voorwerpen
Grensland
Groepen
Halfoogst
Halloween
Handlers
Havinnes
Herfst
HerfstCup
Herfsttrial
Heuvelland
Hill
HWFH
iFor Williams
Info
Infos
inschrijven
inschrijvingen
ISDS
iSDS magazine
J.Croimans
Jalhay
Jan Croimans
Jenappes
Jim Easton
Johny Dugardijn
jonge handlers
Jury
Kagge
kalender
Kalissehof
Kampioenschap
KBT
Kelchterhoef
Kerby
Kerstballen
Kessel
Kesterheide
King
Kingcup
Kingscup
Kinrooi
Kinrrooi
Kl1
Kl1 Kl2
Kl1`Kl2
Kl2
Kl3
Klasse 1
klasse 1-3
Klasse 2
Klasse 3
Klasse Beginners
Kwalif
kwalif World
Kwalif World 2023
Kwalificatie
Lad
Last minute Bovy
Leapday
lidgeld
lidgeld FSB
lidmaatschap
Limburg Challenge Cup
Limburg Cup 2019
Limburgcup
LMT
Loker Kermis
Lommel
Luik
maatregelen
Malosewaver
mededeling
Meerhout
Meyers
migratie
Music for life
New Chairman
Nieuws
Noordwijk
Novice
Nursery
oefentrial
online
Open
Open trial
Open Waterloo
organigrammen FSB
organisatoren
Oud Heverlee
Oudsbergen
overlijden
Ovifat
Pinkster
Pluta
praktijk wedstrijd
pre-kwalif
Pre-Kwalif Continental 2023
pré-qualification
PreKwal Conti 2023
Prekwalif
PreQual
punten
Punten finale
Qualif World 2023
Qualification
Qualification World
Raoul
rapportering
Registratie
Resultaten
Results
Retie
Robertville
ROM
Schaapskooi
ScottishDays
selectie
Selectie Conti en BK Kl
Sheddingtrial
SheepSense
St Ferdinand
St Patrick
starlijst
Startlijst
Startlijsten
Status
STC
streaming
Sylvestertrial
Systeem
Team
TeamTrial
Ternat
Ternattrial
Test
Trails
Training
Trial
trials
Uitslag
uitslagen
Vansant
Verloop
Verslag
Vertegenwoordiging
Vertegenwoordiging handlers
video
video oudsbergen finale weekend (TV Limburg)
Vielsalm
Ward De Cooman
Waterloo
WE2
website
wedstrijdreglement
Wegbeschrijving
Westhoek
Westhoektrial
Westrijdreglement
Winner
Winter
World
World 2023
WSL
WST
Young Handler
young handlers
Zaterdag

    Startlijst Limburg Cup WSL 2022

    Hierbij de startlijst van de LC WSL 2022 (15-16 Okt 2022 in Lummen)

    startlijst WSL LC22

    Wedstrijd klasse 1 Limburg Cup

    Zaterdag 15 oktober 2022

    Sint ferdinandstraat 1

    3560 Lummen

    Briefing 08.30

    Briefing 13.00

    09.00

    Heidi Lamborelle / Quinn

    13.20

    09.10

    Jef Vanlaer / Wizz

    13.30

    09.20

    Rachel Bellenge / Billy

    13.40

    09.30

    Raf Dewinter / Maeglin Twister

    13.50

    09.40

    Kim Oele / Ridge

    14.00

    09.50

    Wen v Vliet / Boghos

    14.10

    10.00

    Philippe Dumoulin / Roca Ulysse ( BW )

    14.20

    10.10

    Folke Noertemann / Luke

    14.30

    10.20

    Eddy Vogels / Maeglin Styg

    14.40

    10.30

    Marc Boudt / Roy (BW )

    14.50

    10.40

    Chris De Wilde / Bruce

    15.00

    10.50

    Corrina Miethke / Bloem

    15.10

    11.00

    Raf Vrints / Nouska

    15.20

    11.10

    Marsel Kropp / Skye

    15.30

    11.20

    Benny Salvo / Pip

    15.40

    11.30

    Chris De Wilde / Fly

    15.50

    11.40

    Marion van den Berg / Maan

    16.00

    Wedstrijd klasse 2 Limburg Cup

    Zondag 16 oktober 2022

    Sint ferdinandstraat 1

    3560 Lummen

    Briefing 08.00

    Briefing 13.00

    08.30

    Kristel Van Schaverbeke / Kerby Warre

    13.20

    08.40

    Paul Reynders / Finn

    13.30

    08.50

    Kris Pennings / Cap ( BW )

    13.40

    09.00

    Roger Franssen / Treflys Zohra

    13.50

    09.10

    Jos Eerdekens / Guss

    14.00

    09.20

    André Ramaekers / Gizmo

    14.10

    09.30

    Paul Wellemans / Bill ( BW )

    14.20

    09.40

    Antoine Cools / Fly ( Zen )

    14.30

    09.50

    Jan Boumans / Kerby Bruce

    14.40

    10.00

    Ann Verhulst / Filou

    14.50

    10.10

    André Ramaekers / Mowgli

    15.00

    10.20

    Els Lyphout / Klara

    15.10

    10.30

    Johan Hugelier / Mae

    15.20

    10.40

    Frederic Francois / Nino

    15.30

    10.50

    Luc Raedemaekers / Bob Westcoast

    15.40

    11.00

    Stijn De Vroey / Noor

    15.50

    11.10

    Rudi Collin / Jess

    16.00

    11.20

    Joren De Bruycker / Jen ( *YH )

    16.10

    11.30

    Frederic Francois / Tara

    16.20

    11.40

    Annie Vanderlinck / Tweed ( BW )

    16.30

    *YH = Statuut young handler